CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Novinky

Omezení provozu

13. dubna 2012 – V termínu od 23.04. do 26.04. na základě nařízení státních orgánů proběhne na obou vrtech, které zásobují koupaliště ve Veľkém Mederu termální vodou, hydrogeologický průzkum. Z toho důvodu provoz koupaliště bude omezen. Fungovat bude krytý plavecký bazén a polokrytý sedací bazén bez atrakcí.

Tištěný katalog na léto 2012

16. prosince 2011 – Můžete si jej stáhnout v PDF a rádi vám jej pošleme poštou. Napište si o něj na info@rekrea.info.

Zimní svátky - jak je otevřeno ve slovenských termálech?

21. listopadu 2011 – Na zimní svátky do termálů? Zjišťovali jsme jak mají otevřeno v Bešeňové, Velkém Mederu, Podhájské i Štúrovu. A kosti si na svátky můžete zajet vyhřát do všech jmenovaných! :) Přesné otevírací doby najdete v článku.

Zima ve Velkém Mederu

17. listopadu 2011 – Hned tři novinky: Vnitřní areál je otevřený každý den bez přestávky i v zimě. — Zpřehlednili jsme ceník vstupů. — O víkendech dále běží zdejší animační programy.

Katalog na zimu 2011/2012

5. října 2011 – Již jsme vydali tištěný katalog na zimu 2011/2012 katalogy si můžete stáhnout v pdf. Rádi Vám jej také zašleme napište nám na adresu info@rekrea.info.

Kde je ještě volné ubytování?

21. července 2011 – Na e-Slovensko.cz máme seznam volnějších kapacit v Bešeňové, Velkém Mederu, Štúrovu a na dalších populárních místech.

Srovnání cen slovenských termálů

13. června 2011 – vyšlo dnes na e-slovensko.cz.

Nový ceník

17. dubna 2011 – Nový ceník vstupů do termálního koupaliště od 5,50 EUR za dospělého.

Soutěž má vítězku

16. září 2010 – Je jí Eva Vontrobová. Přidáváme se ke gratulacím a vy se můžete podívat na kompletní výsledky na e-Slovensko.cz.

Na víkend do termálů nebo lázní? Vyhrajte je v soutěži!

9. srpna 2010 – Dva víkendy pro dva – v piešťanském hotelu Park a v penzionu Termál v Podhájské – na vás čekají ve velké prázdninové soutěži DCK Rekrea Ostrava, která uzavírá 15. září.

Nové fotografie z Velkého Mederu

17. února 2010 – Podívejte se na ně na naší stránce o populárním jihoslovenském termálním koupališti nebo přímo na serveru Flickr.com.

Nový ceník Velkého Mederu

29. prosince 2009 – Nový ceník termálního koupaliště ve Velkém Mederu. Podívejte se na nové tříhodinové vstupy a slevy pro ubytované. Mimochodem, termály se na vás těší v zimě a dokonce přes svátky!

Rekonstrukce

6. října 2009 – Termální koupaliště ve Velkém Mederu má nově rekonstruovaný vnitřní bazén.

Rekrea na Facebooku a Twitteru

28. září 2009 – Sledujte novinky z Rekrey, čerstvé novinky a last minute na Facebooku nebo Twitteru.

Tip: Víte, co je parafango zábal nebo oxygenoterapie?

4. srpna 2009 – Podívejte se na slovník lázeňských výrazů na našem partnerském webu Tuzemská-Dovolená.cz

Neváhejte s rezervací dovolené

23. února 2009 – Vzhledem k pohyblivému kurzu koruny k Euru doporučujeme rezervovat dovolenou co nejdříve. DCK Rekrea Ostrava k zakoupeným nebo zazálohovaným dovoleným nebude zpětně přičítat další příplatky vyplývající z možných budoucích kurzových ztrát.

Úprava cen ke změnám kurzu

4. února 2009 – Vážení zákazníci, z důvodu oslabování české koruny vůči euru jsme, podobně jako ostatní cestovní kanceláře, nuceni katalogové ceny u pobytů na Slovensku a v zahraničí (Itálie, Chorvatsko) zvýšit od 4. 2. 2009 do odvolání o 10%. Přesná cena vám bude vypočtena při potvrzení objednávky.
Doplněno 9. 2. 2009: V případě další větší změny kurzu koruny vůči EUR, bude pro nově rezervované pobyty upraven také tento přepočtový koeficient.
Klientům, kteří už mají pobyt zaplacený nebo zálohovaný se cena měnit nebude a budoucí změna kurzu půjde z jejich pohledu na vrub cestovní kanceláře.
Cena tuzemských dovolených zůstává stále stejná.
DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.

31. ledna 2009 –

« Předchozí stránka