CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Wellness a služby Veľký Meder

Wellness zařízení

Sauna centrum, Foto:thermalcorvinus.sk

Sauna centrum

Magnetoterapie, Foto:thermalcorvinus.sk

Magnetoterapie

Masážní salón, Foto:thermalcorvinus.sk

Masážní salón

Saunacentrum:

Finská sauna: klasická horká sauna s nižší vlhkostí při teplotě 95 - 105°C. Jejím účinkem je především uvolnění svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxací. Vysoká teplota vzduchu napomáhá ke zvýšenému pocení těla a tím se organismus zbavuje toxických látek. Dále dochází k posilnění imunitního systému, oslabeného hlavně po různých těžkých infekčních chorobách.

Magnetoterapie: S pulzujícími elektromagnetickými poli doplňkové terapie dosáhli dobrých výsledků v nejrůznějších oblastech použití např. degenerativní potíže, astma, migrény, léčení kostí a ran …V průběhu ošetřování se za několik minut aktivizují vlastní procesy těla, a to nakonec vede ke zlepšení a harmonizaci všech funkcí. V důsledku toho se zolepšuje zásobení krví, zejména ve vlásečnicích, aktivizuje se výměna látek, podporuje se obnovení buněk, zvyšuje se energetická hladina buněk, vzrůstá zásobení těla kyslíkem, zlepšují se vlastnosti proudění krve (snižuje se sklon k tvoření hrudek), svalstvo se uvolňuje.

Termo-akupresurní masážní lůžko CERAGEM MASTER: Termo – akupresurní masážní lůžko vyvinuté v Jižní Koreji, je léčebná pomůcka, která zlepšuje krevní oběh, napravuje vady, uvolňuje a zmírňuje záněty v organismu. CERAGEM Master masážní lůžko v sobě spojuje: • světelnou terapii • termo terapii • akupresuru • masáž

Mořská koupel: Jde o velmi hustou aerosolovou mlhu ze silně mineralizované vody s podobným složením jako má voda z Mrtvého moře. Mlha je vytvářena přes speciální trysku, přičemž se zachovává obsah všech minerálních látek obsažených ve vodě a tedy jejich koncentrace v mořské lázni mnohonásobně převyšuje obsah minerálních látek a solí než vzduch u moře. Mořská voda se aerosolově rozprašuje v malém uzavřeném prostoru (kabinka, sprchový kout nebo mokrá sauna). Koupel je vhodná pro všechny věkové kategorie od dvou let a je vhodná pro posilnění imunitního systému, uvolňuje dýchací cesty, promáhá při astmatu, kožních alergiích, příznivě působí při potížích se štítnou žlázou a pohybovým ústrojím.

Služby

Masážní salón: poskytuje celkem 5 druhů masáží

  • Klasická masáž - soustava hmatů, kterou provádí masér rukou na těle klienta s cílem preventivním nebo léčebným. Má mimořádný význam při léčení, doléčování a také při prevenci chorob, působí proti únavě, posiluje zdraví a zvyšuje celkovou odolnost člověka
  • Relaxační masáž - velmi uvolňující a vhodná zejména při bolestech zad a celého těla, které vznikají následkem každodenního přetažení a stresování organismu. Má obrovský profylaktický účinek a jen minimum kontraindikací. Masáž celého těla pomocí relaxačního oleje intenzivně působí proti stresu a depresi a únavě celého organismu, má uklidńující účinek.
  • Sportovní masáž - specifický druh "klasické masáže" prováděné ve vyšším tempu s vyšší intenzitou tlaku i frekvence jednotlivých tahů. Vhodná je zejména po nadměrné zátěži, netrénování před výkonem a únavě způsobené sportovním výkonem.
  • Reflexní masáž - reflexní masáž chodidel je jednou z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. reflexní terapie využívá tlak a masáž reflexních zón. Tlakem na danou plochu nebo bod se přenáší signál na příslušný orgán, takže účinek je okamžitý, což má velký význam při bolestech nebo akutních problémech. Tato metoda vychází z toho, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky odpovídající příslušnému orgánu. Je známo, že naše chodidlo představuje celé naše lidské tělo. Takže se celkem spolehlivě dá tato metoda využít i při diagnostice.
  • Aromaterapeutická masáž - základem masáže jsou aromatické esenciální oleje s čistícími, revitalizačními, tonizujícími a zjemňujícími účinky. Kombinace dotyku a vůně stimuluje krevní oběh uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí

Salón krásy: v příjemném prostředí salónu krásy na Vás čekají následující služby: pedikúra zdravotní, lakování, kosmetika kompletní, korekce obočí, barvení obočí, barvení řas, mikromasáž obličeje, depilace obličejové části, depilace nohou, bahenní zábaly, manikúra základní, manikúra Francouzská, líčení, Ice mask

Solná jeskyně: je vybudovaná z přírodních kvádrů soli z pákistánských a polských solných jeskyní.Na podlaze je rozsypaná mořská sůl z Mrtvého a Jaderského moře. Pohodu dotváří poslech poklidné relaxační hudby. 45-minutový pobyt v jeskyni se z hlediska množství vdechnutých částic vyrovní třídennímu pobytu u moře. Ovzduší je nasycené vysokou koncentrací soli s obsahem jódu, bromu, draslíku, vápníku, hořčíku, železa a dalších prvků. Pomáhá léčit astma, infekce dýchacích cest, alergie různého původu, záněty, chronickou rýmu, dermatologické onemocnění, onemocnění trávicího traktu, neurózy, stavy přepracovanosti, odbourává tukové zásoby a celulitidu.

Restaurační služby: rychloobslužná restaurace, kavárna, bar, bufety, restaurace venku.

Animační programy: o víkendech jsou zde připravovány tématické programy pro děti